2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Hermann Göll: Göttersagen und Kultusformen der Hellenen, Römer, Aegypter, Inder, Perser und Germanen. Leipzig, 1867., Otto Spamer. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerinc és a kötéstáblák leváltak a könyvtestről, de a könyvtest egyben van.