Könyvek: Történelem

Tételek száma: 120

Eckhart Ferenc: A magyar közgazdaság száz éve 1841-1941. Bp., 1941, Posner. Kiadói egészvászon kötés, gerincen szakadással, kopott borítóval.
15797.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

Történelmi kutatás / Historical research. 1955. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban / half linen binding, good condiiton
15798.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

A kínai történelem alapvető pontjai / Essential Points of Chinese History. Peking, 1954. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban / linen binding
15799.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

15800.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Bertényi Iván-Diószegi István et al.: Királyok könyve. Bp., 1993, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, az elülső borítón címbejegyzéssel.
15801.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Moldova György: Kádár János 1-2. Bp., 2006, Urbis. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15802.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

15803.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Szamota István: Magyar oklevél-szótár. Pótlék a magyar nyelvtörténeti szótárhoz. Bp., 1984, ÁKV. Az 1902-1906. évi kiadás reprintje. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, foltos lapélekkel, de alapvetően jó állapotban.
15804.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

3 db könyv - id. Antall József: Menekültek menedéke. Bp., 1997, Mundus Magyar Egyetemi Kiadó; Nemzeti gyász. 1993. december 12-18. Debrecen, 1994; Antall József élete képekben. 1994, Tevan. Kötetenként változó kötésben, jó állapotban.
15805.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Dr.Szalay József- Dr.Baróti Lajos: A Magyar Nemzet Története I. köt: Magyarország az Árpád-ház kihaltáig. Bp., [1895-1898], Lampel Róbert. Közel 700 illusztrációval és műmelléklettel. Kiadói, festett, dombornyomott egészvászon kötésben, kissé kopott
15806.

Kikiáltási ár:
1 500 Ft
3,89
4,29

Szenzáció. A XX. század a magyar napisajtó címlapjának tükrében. 1900-1990. Vál., bevezetőt és  a sajtótörténeti visszapillantásokat írta: Vince Mátyás. Bp., 1996., Gazdasági Média. Kiadói kartonált papírkötés.
15807.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

A nagy francia forradalom és Napóleon. I-III., V. köt. Írták: Adorján Andor, Kéry Pál, Seress László és Zilahi Kiss Béla. Szerk. Borovszky Samu. Bp.,é. n. (1910 körül), Orsz. Monografia Társ. Szövegközti képanyaggal és önálló táblákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói, aranyozott Gottermayer féle egészvászon-kötésben, az elülső kötéstáblákon rézplakettbe foglalt színes képekkel, hiányzó IV. kötettel, kopott, foltos borítóval.
15808.

A nagy francia forradalom és Napóleon. I-III., V. köt. Írták: Adorján Andor, Kéry Pál, Seress László és Zilahi Kiss Béla. Szerk. Borovszky Samu. Bp.,é. n. (1910 körül), Orsz. Monografia Társ. Szövegközti képanyaggal és önálló táblákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói, aranyozott Gottermayer féle egészvászon-kötésben, az elülső kötéstáblákon rézplakettbe foglalt színes képekkel, hiányzó IV. kötettel,...

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
11

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft