15086.
374. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
1943. Az utca rendje. Budapest és környéke villám-útmutatóval. XI. évfolyam. Szerk.: Király Elemér. Bp.,1943,(MTI Rt.-ny.), 716 p. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, kopott borítóval, kijáró elülső szennylappal, laza fűzéssel.