15083.
374. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Baedeker, Karl: Die Schweiz nebst den angrenzenden Teilen von Oberitalien, Savoyen und Tirol. Handbuch für Reisende. 32. Auflage. Leipzig, 1907, Karl Baedeker. Német nyelven, számos térképpel. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas borítóval, a címlap melletti térkép hiányzik.