15088.
374. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
Filchner, Wilhelm: KÃnából Indiába. A Huang-hótól az Indusig. FordÃtotta: Halász Gyula. Bp., [1943], Athenaeum, 1 t.+ 287+1 p.+8 t.+ 1 t. (térkép.) Fekete-fehér fotókkal és egy kihajtható térképpel. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borÃtóval, kissé sérült kötéssel.