15001.
374. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 000 Ft
Schweiger-Lerchenfeld, Amand: Afrika. Der dunkle Erdtheil im Lichte unserer Zeit. Wien-Pest-Leipzig, 1886., A. Hartleben's Verlag, VI+2+952 p.+XVIII (térképek, közte kihajthatóak is) t.+2 (litografált, színes képtábla. Rengeteg szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal és rengeteg egészoldalas feket-fehér képtáblákkal. Átkötött aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, egy lyukas lappal és az egyik képtáblán papírnyomokkal.