cca 1930-1940 Olaszország. Róma, én., Ente Nazionale Industrie Turistiche-Ferrovie Dello Stato, 31+1 p. Magyar ny elvű kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben.
Tomai Éva, Zoltán János: A Kaukázustól Skóciáig vadásztunk, horgásztunk. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó, 221 p. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
Horváth Zoltán György: Képek a középkori Itália magyar emléákeiből. Immagini di testimonianze ungheresi nell'Italia medievale. Bp., 2003., Masszi-Romanika. Magyar és olasz nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
cca 1890 Osztrák-Magyar Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Magyarország V. köt. 1. füz. (255.), Morvaország és Szilézia 4-7. füz. (250.,252-253-254.) Felvágatlan példányok, jó állapotban.
Ismerjük meg Budapestet. Budapest főbb nevezetességeinek és emlékeinek kalauza, rövid története és magyarázata. Szerk.: Mulich Károly, Pataki Mihály. Bp.,é.n. (cca 1938 után), "Pázmány". V., bővített kiadás. Fekete-fehér szövegközti fotókkal. Kiadói papírkötésben, az utolsó lap sarkán hiánnyal, foltos.
Dr. Kalmár Gusztáv: Küzdelmek a fehér halál országában II.kötet. A nagy sarkutatók szenvedései és győzelmei. Vezényi Elemér rajzaival. Bp., 1932, Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.