Cholnoky Jenő: Égen, földön. Földrajzi értekezések. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben,szép állapotban
Vegyes Csokonaival és Csurgóval/Somoggyal kapcsolatos könyvtétel, 3 db: Horváth József: Csokonai csurgói új Hélikonja. /Emlékek, vallomások tükrében./ Somogyi Honismeret Kiskönyvtára 4. Kaposvár, 2005.,Megyei és Városi Könyvtár, 105 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban. A szerző által dedikált!; Écsy Ödön István: Csokonai és Csurgó. Függelékben: Csokonai Vitéz Mihály Prédikációja. De...
A harkányi Gyógyfürdőkórház első négy évtizede (1955-1995). Szerk.: Dr. Kádas István. Harkány, 1996.,(G&G-ny.) Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal. Megjelent 400 példányban.
Basics Beatrix: Közép-európai fürdőhelyek. Fürdőélet a XIX. századi Magyarországon. Bp., 2004., Vízügyi Múzeum, Levéltár és Könyvgyűjtemény. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Az előszó írójának, Fejér László (1950-) vízépítő mérnök, politológus, a Vízügyi Múzeum igazgatójának dedikációjával.