Barátosi Balogh Benedek: Séta a világ körül. Szerk.--. Bp.,(1907),Magyar Kereskedelmi Közlöny. Gazdagon illusztrálva, képekkel, térképpel. Kiadói, díszes, aranyozott, festett egészvászon kötésben, rossz állapotban, kopott, foltos borítóval, laza, kissé sérült kötéssel.
Horváth József: Csurgó monográfiája. Csurgó, 2009., Csurgó Város Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző és a csurgói polgármester Szászfalvi László által dedikált. Kiadói papírkötés.
Terézváros Budapest szívében. (Fényképek és tényképek a világvárosból.) Szerk.: Szabó Ferenc. Bp.,1998,Terézvárosi Művelődési Közalapítvány. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. CD-rom nélkül. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
Magyarország helységnévtára 1941. Szerkeszti és kiadja: A Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1941, Hornyánszky. Újrakötött félvászon kötés, jó állapotban.
Szidnainé Dr. Csete Ágnes: A 125 éves Budapesti Állat- és Növénykert története. 1866-1991. Bp., 1991, Budapesti Állat- és Növénykert, (Athenaeum-ny.) Kiadói kartonált papírkötés.
Baja... a mi városunk. Baja,2015., Bajai Turisztikai Nonprofit Kft. Második, átdolgozott kiadás. Magyar, német és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Magyarország és Erdély képekben. I-IV. kötet (Két kötetben.) Szerk.: Kubinyi Ferenc - Vahot Imre. Bp., 1985, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Reprint kiadás.
Cholnoky Jenő: A Föld titkai I. A napsugár diadala. 107 kép és 67 ábra a szövegben. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Kopottas állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel + Cholnoky Jenő: A Föld titkai II. kötet: Jégvilág. 67 kép és 14 ábra a szövegben. Második, átdolgozott kiadás. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. E...