Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 187
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2191051
15048
374
Books: Travelling, Local History
Erdélyi városok - Amit látni kell!. Debrecen, 2014, Tóth Könyvkereskedés. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. 2191175
15049
374
Révész Tamás, Bächer Iván: Budapest. Egy város az ezredfordulón. Bp., 1996, Herald. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. 2186149
15050
374
Cholnoky Jenő: A Föld és élete. I-VI. köt. Bp., [1936-1937], Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kopottas állapotban, az I. és a II. kötet gerince sérült. 2189372
15051
374
Székesfehérvár. Magyarország műemlékei. Szerk.: Entz Géza Antal. Bp., 2009., Osiris. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2187480
15052
374
Pesty Frigyes: Az eltünt régi vármegyék I-II. Bp., 1988, Állami Könyvterjesztő Vállalat-Könyvértékesítő Vállalat. Kiadói egészvászon kötés. Reprint kiadás. Szép állapotban. 2188565
15053
374
Budapest lexikon A-Z. Főszerkesztő Berza László. Bp., 1973, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötésben, védőborítóval, jó állapotban 2192384
15054
374
Ú Debrecen született. Szerk: dr. Fodor József. Debrecen, 1969, Debrecen M. J. Város Tanácsa. Nylon-kötés, papír védőborítóval. 2192301
15055
374
Üzenet Erdélyből. Szerk: Gubcsi Lajos. Bp., 2000, GL-4 Pénzügyi Tanácsadó Kft.. Kiadói műbőr-kötés védőborítóban, tokban. 2192317
15056
374
Salvatore Nappo: Pompeji, az eltemetett város. Bp., Gabo. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóval. 2192229
15057
374
Magyarország műemlékjegyzéke. I-II. kötetek. Szerk.: Ikafalvi Diénes Virág. Bp., 1990 Országos Műemléki Felügyelőség.Kiadói egészvászon kötés. 2187768
15058
374
Hunfalvy János-Rohbock Lajos (Ludwig Rohbock): Budapest és környéke. Eredeti képekben, rajzolta Rohbock Lajos. Írta: Hunfalvy János. Bp., 2004., Kossuth. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötés. Az 1859-es reprint kiadása. 2190092
15059
374
Donászy Ferenc: Tengereken innen, tengereken túl. Természeti képek minden világrészről. Bp.,é.n. Légrády, 4+349+2 p.+7 (fekete-fehér) t.+5 (színes) t. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, egy lapon javítással. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft