Bársony István: Magyar földön. Természet és vadászat. Olgyay Ferenc képeivel. Bp., én., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., 215+1 p. + 12 t. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Címlapon ajándékozási bejegyzéssel. Jó állapotban.
llés Nándor: A vadőr. Kézi tankönyv a m. kir. erdőőri szakiskolák számára. Darányi Ignácz m. kir. földmivelésügyi miniszter megbízásából írta: . Bp., 1907., Pallas, 4+403 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.
Széchenyi Zsigmond: Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1973-1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésekben, kiadói kissé szakadt papírborítókban.
1888. XIX. törvénycikk a halászatról és végrehajtási utasítása. Jegyzetekkel, utalásokkal és magyarázattal ellátták: Herman Ottó és Dr. Imling Konrád. Szilágyi Miklós bevezető tanulmányával. Veszprém, 1988., Pannon-ny. Kiadói kemény-kötés. Reprint kiadás.