11453.
374. Lezárult gyorsárverés
Fényképezőgépek, kamerák, kellékek
6 500 Ft
16,84 EUR, 18,57 USD
Voigtländer IBSOR fényképezőgép Anastigmat "Voigtar" 1:6,3, F=10,5 cm objektívvel, 6x9 cm filmformátumhoz, kopott, a hátán sérült, 17x8x3,5 cm