2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
cca 1935-1945 Német haditengerészeti (Marine) matróz növendék (kadét?) uniformban csatahajó előtt, sapkáján ...schule felirattal és birodalmi sassal, hátoldalán pecséttel jelzett (Photo-Hamber Kiel-Wik) vintage fotó, foltos, kissé sérült a bal szélén és hátoldalán. 9x6 cm / cca 1935-45 German navy (Marine) trainee (cadet?) in uniform, in front of a naval ship, with ...schule sign and eagle on his hat, vintage photo with stamp on the back (Photo-Hamber Kiel-Wik), spotty, with some wear on the left side and the back, 9x6 cm