1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
cca 1845-1941 Vegyes zenével és szÃnházzal kapcsolatos nyomtatvány tétel, össz. 14 db: Nemzeti SzÃnház, ifjúsági elÅ‘adások, 1941, Cyrano de Bergerac, 4 oldalas nyomtatvány. FelszóllÃtás Természettörténeti Müszótár elÅ‘fizetésére, 1845, Landerer és Heckenast nyomdájában, 4 oldalas nyomtatvány. + Német és angol nyelvű koncert és szÃnházi elÅ‘adások meghÃvója és prospektusa, többségében az 1870-es évekbÅ‘l. Részben sérült és hiányos,