Vegyes térkép, útikönyv, menetrend és egyéb nyomtatvány tétel: Tájékoztató a Dunakanyar közlekedéséről. Vasút, HÉV, hajó, rév, autóbusz. 1974/75. 143p Térkép melléklettel a Duna-kanyar közlekedési hálózatáról, 39x26 cm. + Magyar Természetbarát Szövetség: Országos kék-túra útvonala, 1973. 63p. (2 példány) + Országos Egyéni Bajnokság, Bánkút. Térkép. Kiadja a Magyar Tájékozódási Futó Szövetség. 1973...
Vegyes régi, Írország témájú nyomat tétel, 3 db: Street in Galway, Approach to Killarney, Old Weir Bridge -Killarney, W.H. Bartlett-G. K. Richardson, 20x16 cm
,,Vae Victis!", Trianonnal kapcsolatos tétel, egybekötve, egykorú félvászon-kötésben egybekötve,- - felirattal a gerincén: 156. számú törvényjavaslat az Észak amerikai Egyesült Államokkal, a Brit Birodalommal, Franciaországgal, Olaszországgal és Japánnal, továbbá Belgiummal, Kínával, Kubával, Görögországgal, Nikaraguával, Panamával, Lengyelországgal, Portugáliával, Romániával, a Szerb-Horvát-Szl...