1931 Photofreund Jahrbuch 1930/31. Kiadta: Fr. Willy Frenk. Berlin,1931,Hackebeil A.G. Rengeteg fekete-fehér szövegközti és egészoldalas fotóval, továbbá színes képmellékletekkel illusztrált. Korabeli reklámokkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
1932 Tejgazdasági zsebkönyv. 1932. VI. évf. Szerk.: Dr. Gratz Ottó, Dr. Valkó Rudolf és Törs Antal közreműködésével. Kiadja: Tejgazdasági Zsebkönyv és Tejgazdasági Szemle Kiadóhivatala. Bp., 1932, Közlekedési-nyomda,202+6 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borító széllel és a gerincen kis szakadással.
1932 Debrecen sz. kir. város. Tájékoztató a város nevezetességeiről a filléres gyors utasai részére. Debrecen, Tiszántúli Könyv- és Lapkiadó Rt., korabeli reklámokkal, kis szakadással.
1932 Budai Szent Imre Collegium jótékonycélú kerti ünnepélyének meghívója, borítékkal, makói lakos részére. + Draskóczy Ede (1860-1935) evangélikus lelkész, főesperes lelkésszé történt felszentelésének 50-ik évfordulója alkalmából rendezett társasebéd étrendje, Makó, Korona Szálló, foltos.
1933 Magyar Uriasszonyok Lapja. X. évf. 1-36. sz. 1933. jan. 1. - dec. 20. Teljes évfolyam. Szerk.: Kertész Béla. Korabeli reklámokkal, színes divatképekkel, érdekes írásokkal. Kopott félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel.
Az 1933-ban megnyitott kerepesi úti ügető (BÜE) távlati látványterve. Nagy méretű (a tervező: ifj. Paulheim Ferenc pecsétjével jelezve), hajtogatva, 120x65 cm
cca 1933-1947 3 db FKGP-vel kapcsolatos nyomtatvány, röplap (Kiskunalas, választási felhívás (1933), Független Kisgazda politikai hetilap előfizetési felhívás, választási tudnivalók (1947.)
1934 Sátoraljaújhely, Csabacsüdi Dókus Ernő (1852-1934) politikus, egyházpolitikus, író. A Református Konvent és Zsinat első világi elnökének gyászjelentése.