11371.
374. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
20 000 Ft
51,81 EUR, 57,14 USD
Vizsla fej, márvány, jelzett (RUM), lepattanásokkal, sérüléssel, kopásnyomokkal, 14x16,5 cm