cca 1900 Dr. Alb. van Kampen: Justus Perthes' Atlas Antiquus. Taschen-Atlas der Alten Welt von: - -. Gotha,én.,Justus Perthes, 32+5-60 (Index nomunum) p.+ 24 színes, rézmetszetű térkép. Kilencedik kiadás. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé sérült kötéssel.