Larousse International atlas political and economical. Publié sous la direction de Ivan Du Jonchay, Sándor Radó. Hiányos térkép melléklettel, összesen 53 db térképet tartalmaz.Paris, 1965, Libraire Larousse. Kiadói egészvászon tékában
1880 "Az 1848-1849.-iki magyar szabadságharcz synchronistikai térképe. Szerkesztette és rajzolta: Rakssányi Gyula. Szakadt, foltos, ragasztott, 46,5x63 cm
Magyarország politikai térképe. 1:2.500.000. Bp, Posner. Hajtásnyommal, 27x40,5 cm. + cca 1925-1930 Termésünk és lakosságunk összehasonlítása, táblázat, 29x20,5 cm
1935 Barthos-Kurucz: Egyetemes Történelmi Atlasz. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, 40 p. Papírkötésben, kissé kopott borítóval, hátoldalán tulajdonosi névbejegyzéssel, jó állapotban.