Bosznia és Hercegovina térképe ,,Das Koenigreich Bosnien und die Herzegovina (Rama)" Wien, 1788. Schrämbl. Határszínezett rézmetszet. Képmező mérete 107x70 cm. Szép állapotban. / 1788 Map of Bosnia and Herzegovina. Colored etching in good condition. 107x70 cm
1902 Kogutowicz Manó: Teljes földrajzi és történelmi atlasz. 68/ fő és számos melléktérkép. Bp., 1902., Magyar Földrajzi Intézet,6 p.+68 t. Egészvászon-kötés, kopott borítóval, amatőr módon javított gerinccel, egy térkép hiánnyal (60), egy térkép kijár és szakadt (61.), néhány lapon szakadásokkal, és néhány kissé foltos lapokkal.
1897 Temes vármegye térképe, terv. Gönczy Pál, Pallas Nagy Lexikona, 1:665000, Bp., Posner Károly Lajos és fia, paszpartuban, hajtásnyommal, 28×22,5 cm / 1897, map of county, Judetul Komitat Temes-Temesch, now Romania, in passepartout,
1897 Tolna vármegye térképe, terv. Gönczy Pál, Pallas Nagy Lexikona, 1:380000, Bp., Posner Károly Lajos és fia, paszpartuban, hajtásnyommal, kisebb szakadásokkal, 28×22,5 cm / 1897, map of county Tolna, Komitat Tolna, in passepartout, with small tears
1895 Nagy-Küküllő vármegye térképe, terv. Gönczy Pál, Pallas Nagy Lexikona, 1:465000, Bp., Posner Károly Lajos és fia, paszpartuban, hajtásnyommal, lap alján apró szakadással, 22,5×28 cm / 1896, map of county Komitat Groß-Kokelburg; Comitatul Târnava-Mare, now Romania, in passepartout, with onevery small tear on the edge
1896 Belovár-Körös vármegye térképe, terv. Gönczy Pál, Pallas Nagy Lexikona, 1:460000, Bp., Posner Károly Lajos és fia, paszpartuban, hajtásnyommal, enyhén foltos és lap szélén kisebb szakadásokkal, 22,5×28 cm / 1896, map of Bjelovar-Križevci county, Bjelovarsko-križevačka županija, now Croatia, in passepartout, with spots and very small tears on the edge
1896 Modrus-Fiume vármegye térképe, terv. Gönczy Pál, Pallas Nagy Lexikona, 1:580000, Bp., Posner Károly Lajos és fia, paszpartuban, hajtásnyommal, lap szélén kisebb szakadásokkal, 22,5×28 cm / 1896, map of Modruš-Rijeka county, Modruško-riječka županija, in passepartout, with small tears on the edge