13040.
374. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
1929 Muzsika. Zeneművészeti, zenetudományi és zenekritikai folyóirat. I. évf. 1-2., 3.,4., 6-7.,8-9., 10., 11. Majdnem teljes évfolyam, az 5. sz. hiányzik. Szerk.: Papp Viktor. Félvászon-kötésben, a címlapok az első kivételével hiányoznak, kopott, foltos borítóval.