Zeneköltők albuma. Operettek, szalonpiécek, táncok, dalok, cabaret-számok és kuplék gyűjteménye. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap- és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, laza fűzéssel.
Leonard Bernstein: Findings. New York,1982.,Simon and Schuster. Angol nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.+Vágó Zsuzsanna, a Gondolat Könyvkiadó ügyintézőjének gépelt levele (,saját kezű aláírásával, a Gondolat kiadó fejléces papírján), Osztovits Levente (1940-2006) műfordító, dramaturg, egyetemi tanár, az Európa Könyvkiadó szerkesztője részére, melyben felkérik a könyv lek...
Johann Sebastian Bach: 371 vierstimmige Choralgesänge. Leipzig, 1831, Breitkopf&Härtel. Kották. Félvászon kötés, kissé sérült gerinccel és foltos lapokkal.