Festmények és grafikák Tételek száma: 630
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2201098
375
Képek Hajdu-Bihar megye életéből. 1945-1965 12 db rézkarcot tartalmazó mappa Mata János, Gönczi Béla, Váczi András és mások munkái. 28x42 cm 2195777
10001
375
Aba jelzéssel: Ülő női akt. Lavírozott tus, papír,. 42,5x29 cm 2193401
10002
375
11000
Amos jelzéssel: Utcán. Olaj, karton, fa keretben 39x29 cm 2196751
10003
375
Anna jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, sérült. 61×46 cm 1620558
10004
375
Anna jelzéssel: Arcok a múltból. Akril, papír, 50×64 cm 2201734
10005
375
Antal Ilona (1932-2004): Pitypang. Fametszet, papír, jelzett (paszpartu által takarva), 33x22 cm 2197601
10006
375
4600
Antal Irén (1903-1999): Ártéri táj. Akvarell, pasztell, papír, paszpartuban jelzett és datált (Antal Irén1969) 26×36 cm 2201787
10007
375
Artner Margit(1954-): Rák. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/41), kissé foltos, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége bélyegzővel. 11,5x8 cm 2201790
10008
375
Artner Margit(1954-): Bika. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/41), kissé foltos, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége bélyegzővel. 11,5x8 cm 2201455
10009
375
Aszódi Weil Erzsébet(1901-1976): Erdőgazdaság udvara. Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, 20×24,5 cm 2201450
10010
375
Aszódi Weil Erzsébet(1901-1976): Nagymaros. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, körbevágva, 20×33 cm 2197908
10011
375
Babos László (1947-): Műemlék. Olaj, farost, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, fa keretben, 60x88 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft