Festmények és grafikák Tételek száma: 630
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2194831
10349
375
4200
Novák András (1936-): Fekvő akt. Rézkarc, papír, jelzett és datált (Novák 960), ajándékozási sorokkal ("Bélának szeretettel"), 21×24 cm 2030750
10350
375
48000
Nowinszky Jenő (1884-?): Menedékház. Olaj, karton, jelzett, 26×31,5 cm 2193499
10351
375
80000
Nyilasy Sándor (1873 - 1934): Lány. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 32x21 cm 2195597
10352
375
Orbán jelzéssel: Park. Olaj, vászon, sérült (több helyen szakadt), 50x60 cm 2172549
10353
375
Orosz István (1941-1999): Fecsó József Katonadolog c. könyvének a borítóterve. Vegyes technika, karton. Jelzett a hátoldalán, karton bal felén hajtásnyommal, sarkaiban sérülésekkel, 17x23 cm 2203006
10354
375
Ország jelzéssel: Fekete nap. Olaj, papír, kartonra kasírozva. Fa keretben. 29,5×21 cm 2204427
10355
375
Orth István (1954): Ballada illusztráció. Linómetszet, papír. Jelzett, dedikált. 30x22 cm 2195071
10356
375
Papp E. jelzéssel: Napfényes út. Olaj, fa, keretben, 22x39 cm 2200233
10357
375
Papp Kornél Attila: Kockák. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fa keretben, 20×30 cm 2202975
10358
375
150000
Papp Oszkár (1925-2011): Arany-kék kompozíció. Zománcfesték, olaj, karton, jelzett és datált: Papp O. 69. Proveniencia: korábban Gyurkovics Tibor (1931-2008) Kossuth- és József Attila-díjas magyar költő, író, majd családja tulajdonában. A festőművész ajándéka, miután Gyurkovics Tibor kiállítását megnyitotta. Üvegezett fa keretben, 24×28 cm
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
2188719
10359
375
30000
Pataki Ferenc (1941-): Kenese (Balatonkenese). Olaj, farost, jelzett, sérült, hátoldalán autográf felirattal (verssel, ajándékozási sorokkal, 1966-os dátummal), 45×65 cm 1234021
10360
375
3400
Paulovits Pál (1892-1975): Alkonyat a Tiszánál. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos. Díszes, üvegezett fa keretben, 24×33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft