12 000 Ft
1931. május 12. A Budapest SzékesfÅ‘városi Cukrászok és Mézeskalácsosok Ipartestületének zászlószentelési és 25 éves fennállási ünnepsége, tablófotó Strelisky budapesti műtermébÅ‘l. Többek közt Hauer RezsÅ‘ (1865-1951) dÃszelnök, Gerbeaud Emilné védnöknÅ‘ és Auguszt E. Józsefné zászlóanya a fotón. Kartonra kasÃrozva, sérült, kopott, foltos, 16x21 cm