13014.
375. Lezárult gyorsárverés
Fotó
1 200 Ft
cca 1890-1921 össz. 9 db keményhátú fotó és fotólap különböző műtermekből (Gömör, Szatmár; Oroszy, Nagybecskerek; Szenetra, Temesvár stb.), többsége portré, egy vadakat ábrázol. Egyik fotó Guttmann Miklós (1876-1944) zenekritikus, zeneszerző, zongoraművész portréja, Mai és Tsa műterméből, hátoldalán dedikált. Részben hátoldalán feliratozott, részben sérült, foltos, kopott, 8,4×13,3 és 24,5x18 cm közötti méretekben