12959.
375. Lezárult gyorsárverés
Fotó
1 000 Ft
cca 1909-17 Össz. 4 db portré, felvételek gyerekekről és hölgyekről, különfelé műtermekből (2 db Szabadka, Kiss József Eger és egy ismeretlen), 2 db keményhátú fotó és 2 db fotólap, többségében hátoldalán feliratozott, részben sérült, 13x8,5 és 16x10,5 cm közötti méretekben