1 800 Ft
4,77 EUR, 5,14 USD
cca 1960 2 db a Tátrai hegyeket ábrázoló vintage fotólap, hátoldalán pecséttel jelzett (foto J. Lamplota Tart. Lomnica) + 6 db hegyeket (Tátra,), egyiken egy hölgyet és háttérben várat ábrázoló fotó, részben sarkainál kissé sérült és kopott, 9x14 cm / Tatry, 2 vintage photo cards, signed with stamp on the back ((foto J. Lamplota Tart. Lomnica) + 6 photos depicting mountains (Tatry?), with some minor wear in the corners, 9x14 cm