Johannes Colureus Spinoza: Politikai tanulmány és levelezés. Maximilien Lucas és Johannes Colureus Spinoza-életrajzaival. Második kiadás. Bp., 1980, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés.
Sötét lapok Olaszország történetéből. Kisebb elbeszélések. Fordította: Drucker János. Bp, 1929, fordító kiadása. Kiadói fűzött kötésben, ex libris-szel.
Baktay Ervin: A csillagfejtés könyve. Az asztrológia elmélete és gyakorlata. Számos ábrával és táblázattal. Reprint, Bp., 1989, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóban. Jó állapotban.
Tudománytár Első kötet. Szerk.: Schedel Ferenc. Közre bocsátja a' Magyar Tudós Társaság. Budán, 1834. M. Kir. Egyetem betűivel, 250 p.+3 kőnyomatú ábrával. Átkötött modern egészvászon-kötés, körbevágott, intézményi bélyegzővel.
Kolligátum: A. Besant: Az élet rejtélye, Mabel Collins: Világosság az ösvényen, C. Jinarajadasa: Az ő nevében, A. Besant: A mesterek. és egy azonosítatlan mű. Bp., n.é., a Zeidler testvérek kiadása félvászon-kötéses, kopott borító