Dr. Zimmermann Ágoston: A házinyúl. Természetrajza, tenyésztése és hasznosítása. Bp., 1927., Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói kopott félvászon-kötés, a címlap kijár.
Venesz József - Turós Emil: Egységes vendéglátó receptkönyv és konyhatechnológia. Bp., 1961, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Néhány lap javítva, kijár, oldalszéleik sérültek.
Kugler Géza: A legújabb és legteljesebb nagy házi cukrászat, cukrászok, vendéglősök, és háziasszonyok legpraktikusabb kézikönyve. Bp., 1983, ÁKV. Kiadói illusztrált félvászon-kötés. A hatodik kiadás alapján készült reprint kiadás.
Dr. Veress László- Dr. Kakuk Tibor: Báránynevelés és -hízlalás. Bp., 1976, Mezőgazdasági Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés papír védőborítóban. A papír védőborító több helyen elszakadt, az oldalak jó állapotúak. Volt könyvtári példány.