Bornemissza Zoltán: Gazdasági állatgyógyászat. Ungvár, 1889. Pollacsek... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Konyha-es-kert~1000007/Bornemissza-Zoltan-Gazdasagi-allatgyogyaszat-Ungvar-1889-Pollacsek-Miksa-Korabeli-seru~II2203621
2203621
17163
375
Books: Gastronomy and Gardening
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 15,92 EUR , 17,14 USD
Leírás: Bornemissza Zoltán: Gazdasági állatgyógyászat. Ungvár, 1889. Pollacsek Miksa. Korabeli, sérült félvászon kötésben 264p. + VII.
: tánczos_gábor