16 000 Ft
Die Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. 1-2. köt. Hamburg-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst. Német nyelven. Gyűjtői album cigarettakártyákkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, az egyik képen kis sérüléssel, a kihajtható térképen gyűrődéssel, de alapvetően, jó állapotban. / Collectors' album with cigarette cards. Linen binding, one picture is little bit damaged, in good condition.