1933 Lampart csillárok képes árjegyzéke, papírkötés, 73p, borítón kisebb szakadásokkal + Petrol Heating hőlégszóró kihajtható rekám szórólap, apró szakadással, 1940körül
Fejléces, reklámos szórólapok és borítékok, 10 db (Steiner József és Fia, Vértes és Sebestyén Úri Divat és Kalap Üzlete, Kőbányai Polgri Serfőző és Szent István Tápszerművek, stb.)
Die Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. 1-2. köt. Hamburg-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst. Német nyelven. Gyűjtői album cigarettakártyákkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, az egyik képen kis sérüléssel, a kihajtható térképen gyűrődéssel, de alapvetően, jó állapotban. / Collectors' album with cigarette cards. Linen binding, one picture is little bit damaged, in good condition.