Csomagolópapír tervek: Pályi Jenő: Dreher sütemény, Csemiczky Tihamér: Rádióanód. A Magyar Iparművészet mellékletei, Piatnik litográfia. 14x21,5 és 22x17,5 cm
2 db régi nagy méretű fém doboz fedéllel, : Goldschmied arany tea, szecessziós-japonizáló illusztrációval, kopott és horpadt, m: 26,5 cm + Schmidt Viktor és fiai bonbon, Budapest-Wien, kopott és horpadt, m: 28 cm
2 db régi hosszúkás formájú Franck kávés fém doboz fedéllel, népies-florális illusztrációval, fedél belsejében Franck logóval, kopott, m: 10 cm. 1 db Franck cikóriakávé íz-szín-zamat illusztrált reklámlap, 1948-ban postázva, BNV a nép ipara, a nép ereje bélyegzővel. 2 db kihajtható Franck-Kathreiner malátakávé reklám, kívül különböző illusztrációval. Litográfia, papír, Seidner Lit, Bp. Cca 1943, enyhén foltos. 1 db "Igyunk magyar kávét!" Franck reklám, papír, Korvin testv., Bp..
1954 Badacsony - akvarell-vázlat, szignózott Szűcs Pál, készült az Ismerd meg hazádat turisztikai mozgalom keretében, zsűrizve és elfogadva a Képzőművészeti Alap által, hátoldalon jelezve, 33×25 cm