cca 1895 Preis-Courant von Emil Fischl, Wien. Special-Geschäft technsciher Fabriks-Bedarfs-Artikel für alle Industrizweige. Illusztrált, terjedelmes műszaki árukatalógus Aranyozott kiadói vászonkötésben, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.
Fegyver- és Gépgyár Rt (FÉG): Szabatos szerszámgépek jegyzéke. Illusztrált katalógus magyar és német nyelven. 247 p. Kiadói arahyozott és dombornyomott egészvászon kötés, kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal.
Vaj fém doboz, fedél nélkül, "Az amerikai nép adománya" felirattal és Vöröskereszt logóval, kopott, rozsdás, m: 18, d: 15 cm + Meinl tea fém doboz fedéllel, m. 12 cm, kopott, rozsdás