~1980. 2db "Kiváló Munkáért" műgyantás kitüntetés mellszalagon, eredet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Numizmatika/Falerisztika-Kituntetesek-jelvenyek~2000018/7E1980-2db-Kivalo-Munkaert-mugyantas-kituntetes-mellszalagon-eredeti-tokokban-2xklf-aran~II2196809
2196809
32035
375
2200
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
Leírás: ~1980. 2db "Kiváló Munkáért" műgyantás kitüntetés mellszalagon, eredeti tokokban, 2xklf aranyozott miniatűrrel T:1- egyik tok sérült
: ttg