Aquincumi porcelán kacsa figura, kézzel festett, jelzett, apró kopássa... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500014/Aquincumi-porcelan-kacsa-figura-kezzel-festett-jelzett-apro-kopassal-m-11-5-cm~II2202423
2202423
11299
375
Leírás: Aquincumi porcelán kacsa figura, kézzel festett, jelzett, apró kopással, m: 11,5 cm
: karap_norbert