Saly Németh László (1920-2001): Zsennye. Olaj, papír, jelzett, hátolda... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/376/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Saly-Nemeth-Laszlo-1920-2001-Zsennye-Olaj-papir-jelzett-hatoldalan-autograf-felirattal~II2208650
2208650
10522
376
Leírás: Saly Németh László (1920-2001): Zsennye. Olaj, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, paszpartuban, 26×37 cm
: kozár_edit