1 600 Ft
Hajnik Imre: Egyetemes európai jogtörténet. Bp., 1891., III-IV+383 p. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, a címlap hiányzik, az utolsó lap javított.