16621.
376. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
1 000 Ft
Harcászati feladatok. Összeáll.: Dálnoki Kováts Gyula, Horváth Győző. Bp., 1925. Astoria, 4+136+2 p. + 1 t. Papírkötésben, szakadt, hiányos borítóval. Felvágatlan példány. +1931 Magyar Katonai Szemle . I. évf. 10. sz. 1931. okt. Bp., M. Kir. Hadilevéltár, 8+300+10 p. Papírkötésben, kopott, foltos, kissé gyűrött borítóval, deformált gerinccel, kissé foltos.