15116.
376. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
Cholnoky Jenő: A Föld titkai I. A napsugár diadala. 107 kép és 67 ábra a szövegben. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Kopottas állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel + Cholnoky Jenő: A Föld titkai II. kötet: Jégvilág. 67 kép és 14 ábra a szövegben. Második, átdolgozott kiadás. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Enyhén kopottas állapotban.