15166.
376. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Josef Rabl: Illustrirter führer durch Salzburg das Salzkammergut und Berchtesgadner-land mit besonderer Berücksichtigung der Umbgebungen von Salzburg, Ischl, Berchtesgaden, Der Salzkammergut-seen und des Gebietes der Hohen Tauern. Wien-Pest-Leipzig, 1887., Hartleben's Verlag, 16+275+5 p. Német nyelven. Második kiadás. Fekete-fehér képtáblákkal, térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos, kissé kopott borítóval, két kijáró lappal, hiányos térkép-mellékletekkel (csak 1.), Laczkó Jenő ex libris-szével.