15115.
376. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 600 Ft
Szabolcs vármegye. (Szabolcs és Ung k. e. e. vármegyék.) Szerk.: Dienes István. Vármegyei Szociográfiák. Szerk.: Csíkvári Antal. Bp.,1939., Vármegyei Szociográfiák Kiadóhivatala,(Merkantil-ny.), 368 p. Kiadói aranyozott,festett egészvászon-kötésben, az elülső táblán a vármegye festett, dombornyomott címerével, kissé kopott borítóval, hiányzó gerinccel. A könyv szerkesztője, Dienes Ö. István (1906-1986) muzeológus, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus apja által dedikált példány, dátumozva (1939. szept. 14.)