Bolhapiac Tételek száma: 566
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2207977
11905
376
Flea Market
5000 km balesetmentesen, fém plakett, d: 9 cm 2207901
11906
376
Flea Market
Kínai bronz teás doboz, kopásnyomokkal, m: 9 cm 2206008
11907
376
Flea Market
4 darabos kisdobos tétel: jelvény, oklevelek, igazolvány 2206006
11908
376
Flea Market
8 darabos úttörő tétel: jelvények, oklevelek, kednő, igazolvány 2215632
11909
376
Flea Market
cca 1930 2 db amerikai hüvelykes fa vonalzó. Jelzett. 2212432
11910
376
Flea Market
Réz teknős alakú ékszertartó doboz, 14,5×8,5 cm 2207934
11911
376
Flea Market
Áramütés fém tábla, kopásnyomokkal, d: 20 cm 2208496
11912
376
Flea Market
Régi logarléc sérült dobozában, h: 29,5 cm 2208493
11913
376
Flea Market
4 db Bonanza Banzai és 1 db Süsü újabb kalandjai magnókazetta 2209897
11914
376
Flea Market
Fa kulacs szőr és bőr borítással, zsűrizett matricával, jó állapotban, m: 22 cm 2210440
11915
376
Flea Market
3 db retró kölnis üveg, egyik eredeti dobozában, részleges tartalommal 2209332
11916
376
Flea Market
Leónidasz réz figura, alabástrom talapzaton, m: 12,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft