Bolhapiac Tételek száma: 566
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2209456
11917
376
Flea Market
4 db gyaluvéső, h: 15-17 cm 2209461
11918
376
Flea Market
Egyéni radiológiai biológiai vegyvédelmi csomag 2211151
11919
376
Flea Market
5 db fém és fa doboz, közte, A.W. Faber "Castell", Pest Szivarka, Magyar Királyi Dohányjövedék, kopottas állapotban, 2x5x1 cm és 12,5x20x3,5 cm közötti méretekben 2050904
11920
376
Flea Market
Bőrdíszműves fa dobozka 18x13 cm 2182732
11921
376
Flea Market
Mexikó, úti film - VHS kazetta eredeti dobozában 2013981
11922
376
Flea Market
Régi kézi szövésű népművészeti terítő. 34x80 cm 1733036
11923
376
Flea Market
Ezüstszínű színházi táska, folttal, 16x18 cm 1733046
11924
376
Flea Market
Aranyszínű színházi táska, 1 pár kesztyűvel, 22x13 cm 2174588
11925
376
Flea Market
Dyras Soft Skin epilátor, tartóban 2169495
11926
376
Flea Market
Kis bolha tétel (ón kanál, rozsdás patkó, textil-fa legyező) 2169501
11927
376
Flea Market
Bad Kleinkirchheim emlékkanál, eredeti csomagolásában + Rainbow LCD medálos nyaklánc 2185854
11928
376
Flea Market
Bőr táska, kopásokkal, kisebb sérülésekkel, 22×16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft