Bolhapiac Tételek száma: 566
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2214258
12075
376
Flea Market
2192460
12076
376
Flea Market
Fém kávéscsésze alátéttel, enyhén kopottas állapotban, m: 4,5 cm, d: 9,5 cm 2158079
12077
376
Flea Market
cca 1970 Tiger óvszer 2 db os eredeti csomagolásban 2115921
12078
376
500
Flea Market
Menedzserkalkulátor, eredeti dobozában, jó állapotban, elemcserére szorul 2192444
12079
376
Flea Market
Fém bors daráló, enyhén kopottas állapotban, sérült zárórésszel, m: 8 cm 2127581
12080
376
500
Flea Market
2 db dekoratív bizsu nyaklánc 2060224
12081
376
Flea Market
Faragott fa sakkfigura, sérült, m: 8,5 cm 2121822
12082
376
Flea Market
3 db régi kulcscímke, 2 db sérült, h: 9,5 cm 2121824
12083
376
Flea Market
Antik réz kulcscímke, 12×3,5 cm 2063538
12084
376
Flea Market
Dinnye billogozó, 2,5×1,5 cm 2039522
12085
376
Flea Market
Púdertartó ( 2db), zománcozott réz, hiányos apró zománc hibákkal, retró műbőr púdertartó, d:7 és 9 cm 2211380
12086
376
Flea Market
23 db kulcstartó, közte mérőszalagos Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft