Magyar Állami Operaház, aranyozott miniatűr kép üvegezett fa keretben,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/376/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500011/Magyar-Allami-Operahaz-aranyozott-miniatur-kep-uvegezett-fa-keretben-diszdobozban-4-5x6-5-c~II2215186
2215186
11939
376
Flea Market
Leírás: Magyar Állami Operaház, aranyozott miniatűr kép üvegezett fa keretben, díszdobozban, 4,5x6,5 cm
: karap_norbert