13389.
376. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
cca 1933 Murgács Kálmán ötödik nótáskönyve. Bp., Nádor Kálmán Zeneműkiadó. Murgács aláírásával. Félvászon kötésben, kopottas állapotban.