Amerikai Egyesült Államok 1892. "Szuvenír a Kolumbiai Világkiállításról, Chicago, Egyesült Államok 1892-1893. - 1492-1892. IV. centenárium / Kolumbusz Kristóf - Született 1456, elhunyt 1506" Br emlékérem (50mm) T:1-
USA 1893. "Souvenir World's Columbian Exposition, Chicago, U.S.A. 1892-1893. - IV. centennial / Christopher Columbus - Born 1456, died 1506" Br medal (50mm) C:AU
Amerikai Egyesült Államok DN "Az Egyesült Államok elnökei" emlékérem-sorozat (4db, 4xklf) + "Empire State Building" zseton T:2
United States ND "The Presidents of the United States" commemorative medallions (4pcs, 4xdiff) + "Empire State Building" token C:XF
Ausztria 1773. "Liechtensteini Vencel tábornagy emlékére" jelzetlen Ag emlékérem (25mm/3,82g) T:2- átfúrt
Austria 1773. "M. Theresia Aug. restitutori rei armamentariae 1773 / I.WENC.S.R.I.P.DE[LIECH]TENSTEIN.O.&C.D.C.R." unmarked Ag medallion (25mm/3,82g) C:VF holed
Ausztria 1889. "Rudolf koronaherceg temetésére" Cu zseton (26mm) T:2- több ph.
Austria 1889. "For the Funeral of Rudolf, Crown Prince of Austria" Cu jeton (26mm) C:VF multiple edge error
Ausztria 1987. "50 éves a Tulln-i Cukorgyár 1937-1987 " jelzett Ag emlékérem (19,92g/0.925/35mm) T:1- patina
Austria 1987. "50 Jahre Tullner Zuckerfabrik 1937-1987" hallmarked Ag commemorative medallion (19.92g/0.925/35mm) C:AU patina
Ausztria 1988. "II. János Pál pápa Ausztriában / Igen a hitre, igen az életre" Br plakett, hátoldalán lyuk a függesztéshez. Szign.: EH (73x164mm) T:2
Austria 1988. "Papst Johannes Paulus II in Österreich - Ja zum glauben ja zum leben" Br plaque with hole for hanging on backside. Sign.: EH (73x164mm) C:XF
Ausztria 1991. "Wolfgang Amadeus Mozart" jelzett Ag emlékérem dísztokban (15,74g/0.925/32mm) T:1- (PP) felületi karc
Austria 1991. "Wolfgang Amadeus Mozart" hallmarked Ag commemorative medallion in case (15,74g/0.925/32mm) C:AU (PP) slightly scratched
Ausztria 1997. "Mentsük meg a Szent István Székesegyházat / 850 éve szentelték fel a Székesegyházat" jelzett Ag emlékérem, gyári lezárt karton díszlapon. Szign.: H. Wähner (~30g/0.925/40,5mm) T:1 patina
Austria 1997. "Rettet den Stephansdom / 850 Jahre Domweihe" hallmarked Ag commemorative medallion in factory sealed cardboard display sheet. Sign.: H. Wähner (~30g/0.925/40,5mm) C:UNC patina