Hollóházi virágmintás porcelán fali dísztálak, 6 db, kézzel festett, j... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/376/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Hollohazi-viragmintas-porcelan-fali-disztalak-6-db-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasny~II2211386
2211386
11220
376
Leírás: Hollóházi virágmintás porcelán fali dísztálak, 6 db, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 24 cm és 15 cm közötti méretben
: karap_norbert